E-Zapytanie Klawisze dostępu

Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny

DOKUMENTY WYMAGANE DO PONOWNEJ REJESTRACJI  JAKO  BEZROBOTNY:

 

 

Jeżeli osoba ubiegająca się o zarejestrowanie jako bezrobotny  była wcześniej zarejestrowana, ponowna rejestracja polega na dokonaniu uzupełnienia lub modyfikacji danych dotyczących osoby istniejącej w rejestrze bezrobotnych.

W przypadku wystąpienia zmian należy z katalogu „ Dokumentów wymaganych do pierwszej rejestracji” przedłożyć te, które potwierdzają zaistnienie zmian, które nastąpiły od ostatniej rejestracji.

 

Podstawa prawna:

  • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy ( Dz. U. z 2008r. Nr 69 poz. 415 ze zm.)
  • Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 listopada 2012r. w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy.
Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:32:36)
Zredagowana przez: PUP Sławno (2013-05-15 12:40:05)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupslawno.pl/strona/dokumenty-wymagane-do-ponownej-rejestracji-jako-bezrobotny/51