E-Zapytanie Klawisze dostępu

ABC bezrobotnych i poszukujących pracy

 

 

Witamy w dziale dla bezrobotnych i poszukujących pracy

 

Dowiedzą się Państwo wszystkich najważniejszych rzeczy jakie możemy uzyskać korzystając z narzędzi i usług Powiatowego Urzędu Pracy. Krok po kroku wytłumaczymy wszystkie najważniejsze zagadnienia oraz pomożemy znaleźć pracę spełniającą Państwa wymagania.

Informujemy jednocześnie , że od dnia 27.05.2013r. istnieje mozliwość rejestracji i rezerwacji terminu rejestracji przez internet.

Aby tego dokonać należy na stronie https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup?idJednostki=32130 przejść przez kreatora wypełniając kolejno wszystkie wymagane pola w formularzach . Na koniec kreator wyznaczy najbliższy wolny termin wizyty w celu zgłoszenia się wraz z dokumentami by dokończyć proces rejestracji.

UWAGA : zgłoszenie do rejestracji przez internet nie jest rejestracją a jedynie prerejestracją. Jeżeli osoba dysponuje kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub zaufanym profilem ePUAP to do wypełnionego formularza dołącza zeskanowane dokumenty niezbędne do rejestracji.

 

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne zagadnienia

 

 

 Rejestracja bezrobotnego Rejestracja poszukującego pracy

Dowiemy się jak dokonać rejestracji w Urzędzie  oraz jakie dokumenty będą nam potrzebne podczas wizyty w Urzędzie Pracy.

 

czytaj więcej

 

Dowiemy się jak dokonać rejestracji w Urzędzie  oraz jakie dokumenty będą nam potrzebne podczas wizyty w Urzędzie Pracy.

 

czytaj więcej

 

 Prawa i obowiązki osoby  bezrobotnej i poszkującej pracy  Status osoby bezrobotnej i poszukującej pracy 

 Otrzymując status osoby bezrobotnej należy przestrzegać zasad i regulaminu. Prosimy zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami.

 

czytaj więcej

Dowiedz się kiedy i w jakich okolicznościach możemy otrzymać status osoby bezrobotnej i poszukującej pracy a także kiedy go tracimy.

 

czytaj więcej

 

  Formy aktywizacji   Wsparcie finansowe

 Urząd Pracy dysponuje narzędziami i usługami, które pomogą Państwu zwiększyć potencjał na rynku pracy.  Zapraszamy do działu.

czytaj więcej

 

Dysponujemy zasobami finansowymi do walki z bezrobociem. Finansowanie szkoleń, kursów czy też jednorazowe środki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

 czytaj więcej

 

  Druki i formularze do pobrania   FAQ - Pytania i odpowiedzi
 

Dział zawiera wszystkie niezbędne dokumenty, formularze, druki jakie będą Państwu potrzebne podczas wizytyw w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 

czytaj więcej

 

Zbiór pytań i odpowiedzi FAQ. Znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby bezrobotne i poszukujące pracy.

 

czytaj więcej

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie informuje, iż zgodnie z ustawą z dnia 29. 08.1997r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarza dane osobowe osób zarejestrowanych w tutejszym urzędzie pracy, które gromadzi w zarejestrowanym zbiorze danych osobowych do celów wynikających z ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2008r. nr 69 poz. 415 z późn. zm.).

Informujemy, iż w myśl w/w przepisów Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych w siedzibie tutejszego urzędu pracy jest Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sławnie.

Jednocześnie wskazujemy, iż każdej osobie, której dane osobowe znajdują się w tut. zbiorze danych przysługuje prawo do ich wglądu i poprawienia.

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:23:36)
Zredagowana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2016-06-01 19:25:12)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupslawno.pl/strona/abc-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy/40